Kariera

Dołącz do grona ekspertów, nie bądź "interfejsem białkowym"

Pracujemy jako mały, profesjonalny zespół, w którym każdy zna zakres swojej odpowiedzialności i realizuje się w ramach swoich kompetencji i talentów. Masz dość monotonnej pracy bez celu? Dołącz do nas :)

Sprawdź, kogo szukamy

Otwarte rekrutacje

Powiedz, jak możesz nam pomóc w rozwijaniu naszych klientów.

Junior SEO Specialist

zdalnie
Full Time
SEO

Dołącz do naszego zespołu jako Junior SEO Specialist i rozwijaj się w pozycjonowaniu, analizie danych, content marketingu i optymalizacji pod wyszukiwarki. Pomożemy Ci ukształtować kompetencje w tych sferach, które najbardziej cię interesują jednocześnie nie zaniedbując mniej ciekawych ale ważnych obszarów, które musi poznać każdy profesjonalny SEOwiec.

czytaj więcej >

Junior Marketing Specialist

zdalnie
Full Time
Marketing

Interesuje Cię marketing internetowy? Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi, masz otwarty i kreatywny umysł ale potrafisz też zbierać i analizować dane? Dołącz do nas jako Junior Marketing Specialist i poznaj tajniki pracy w agencji marketingowej.

czytaj więcej >

New Business Manager

zdalnie
Full Time

Umiesz budować długotrwałe i pozytywne relacje w świecie biznesu? Negocjacje to Twoja pasja a research to Twoje drugie imię? Dołącz do Critical.pl jako New Business Manager i rozwijaj z nami portfolio naszych projektów i swoich umiejętności.

czytaj więcej >

Nie widzisz stanowiska dla siebie?

Napisz nam, co potrafisz, a my powiemy Ci, czy widzimy dla Ciebie szansę rozwoju w naszym zespole. Szukamy talentów, a nie wypełniaczy stanowisk — zaufaj nam i zainwestuj w swoją przyszłość.

Napisz do nas