New Business Manager

Umiesz budować długotrwałe i pozytywne relacje w świecie biznesu? Negocjacje to Twoja pasja a research to Twoje drugie imię? Dołącz do Critical.pl jako New Business Manager i rozwijaj z nami portfolio naszych projektów i swoich umiejętności.

zdalnie
Full Time

O stanowisku

Zakres obowiązków:

  • analiza sytuacji rynkowej potencjalnych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów - prowadzenie negocjacji, przygotowanie ofert i umów
  • współpraca ze wspólnikami spółki
  • bieżąca komunikacja z klientami w trakcie współpracy
  • badanie stopnia zadowolenia klientów
  • monitorowanie i analiza trendów oraz konkurencji
  • udział w planowaniu strategii i budżetu sprzedażowego firmy
  • przygotowywanie case studies

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku e-commerce
  • znajomość specyfiki usług Performance Marketing (SEM, e-mail marketing, content marketing etc.)
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji
  • umiejętności negocjacyjne, bezkonfliktowego rozwiązywania problemów
  • sumienność, odpowiedzialność, samodyscyplina
  • nastawienie na realizację celu
  • wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o podstawę + prowizję od osiąganych wyników
  • pracę zdalną, elastyczny czas pracy
  • wsparcie kreatywnego i energicznego zespołu specjalistów
  • możliwość pracy z największymi markami e-commerce w Polsce
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych