SEO dla e-commerce

Zwiększ skalę swojego biznesu

Od 12 lat prowadzimy działania SEO dla dużych i małych sklepów internetowych z wielu branż — FMCG, zdrowie i uroda, sport, zwierzęta, dom i ogród, kultura i nauka, moda, usługi.

Nasi klienci szybko zauważają pierwsze efekty działań gdy już po kilku miesiącach zwiększa się skala ruchu  oraz poprawia współczynnik konwersji w ich sklepach. Biznesy, którym pomagaliśmy notowały nawet kilkuset-procentowe wzrosty sprzedaży rok do roku.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Poproś o wycenę
Usługi w ramach SEO

Wiemy, jak to robić

SEO nie jest proste, i mimo postrzegania go jako "darmowego" źródła ruchu, wymaga pracy w wielu przestrzeniach, aby skutecznie, miesiąc po miesiącu, generować sprzedaż.

Audyt SEO

Każdą współpracę rozpoczynamy szczegółową analizą strony sklepu oraz jego widoczności. Dzięki temu możemy precyzyjnie określić potrzebne działania i zmaksymalizować efekty.

Analiza działań konkurencji

Poznanie działań konkurencji jest podstawą sukcesu każdego biznesu. Dzięki niej dowiesz się jakie wyniki osiągają twoi konkurenci oraz co zrobić aby ich przegonić.

Analiza potencjału rynku

Dogłębne zbadanie rynku pozwoli na lepsze dopasowanie oferty Twojego sklepu do potrzeb i oczekiwań klientów.

Optymalizacja
on-site

Szybkie ładowanie się strony, odpowiednio zdefiniowane nagłówki i duża ilość wartościowych treści to niezbędne elementy dobrej strategii SEO.

Optymalizacja
off-site

Link building, artykuły sponsorowane i obecność w social mediach mają decydujący wpływ na widoczność sklepu dla wyszukiwarek. Jednak zasada "im więcej, tym lepiej" nie jest już najlepszą opcją, dlatego tak ważne jest odpowiednie zaplanowanie linkowania zewnętrznego.

Content Marketing

Wysokiej jakości wartościowe treści na stronie sklepu oraz dobrze napisane artykuły sponsorowane mogą zagwarantować Twojej stronie dużą widoczność jednocześnie budując zaufanie do marki.

SEO dla sklepu B2C

Sprzedajesz w modelu B2C?

Doskonale wiemy, ile kosztuje pozyskanie nowego klienta. SEO w tej przestrzeni to także nieustanne konkurowanie z serwisami informacyjnymi oraz marketplace'ami — takimi jak Allegro, Amazon czy Aliexpress.

Skutecznie dla naszych klientów stawiamy czoła tym wyzwaniom, utrzymując przez długie lata pozycje dla najbardziej rentownych fraz i tematów, jednocześnie odsiewając te, które generują tylko niepotrzebny wysiłek i pracę.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego sklepu
Krok 1

Audyt

Szczegółowy wywiad z klientem, analiza zastanej sytuacji, potencjału rynkowego i działań konkurencji pozwalają nam na dogłębne poznanie klienta oraz jego biznesu. Zdiagnozowanie największych problemów, szans i ryzyk jest kluczowe w kolejnych etapach działań.

Krok 2

Strategia

Przemyślana i szeroko zakrojona strategia działań jest zawsze indywidualnie dopasowywana do każdego biznesu na podstawie wcześniejszego audytu. Określenie najważniejszych KPI, a także zaplanowanie celów dotyczących ruchu oraz przychodu pozwalają nam na bieżąco weryfikować skuteczność strategii.

Krok 3

Działania i wyniki

Transparentny dla klienta plan działań, bieżąca komunikacja i comiesięczne raportowanie w Data Studio to czynniki składające się na nasz obopólny sukces.

Nasz proces

Strategia zbudowana na wieloletnim doświadczeniu

W SEO liczy się doświadczenie. Wiedza pozwalająca na prowadzenie w sposób bezpieczny działań była budowana w naszym zespole od początku jego istnienia.

Wielu klientów przyszło do nas dlatego, że działania innych agencji, mimo że początkowo skuteczne, prowadziły do katastrofalnych spadków w dłuższym okresie czasu.

My wiemy jak działać, aby utrzymać wysoką widoczność oraz wypracowywać satysfakcjonujący dla Ciebie zwrot z inwestycji.

Poproś o audyt
Case Study

Jak w 3 lata przeszliśmy od 0 do czołówki polskich supermarketów online

Szeroko zakrojona strategia oraz bliska i dynamiczna współpraca z zespołem klienta pozwoliła na szybkie osiągnięcie bardzo zadowalających rezultatów w wynikach organicznych.

W 2,5 roku sklep bee.pl przegonił bezpośrednią konkurencję i jest jednym z największych supermarketów online goniąc takich gigantów jak Frisco czy Carrefour.

Sławek Siergiejczyk
Dyrektor Sprzedaży - Bee.pl
462%
Więcej ruchu
Zaufali nam:
Superpolisa.pl - ubezpieczenia online - e-commerce - lead generation - logoToysRUs - sklep z zabawkami i artykułami dla dzieci - e-commerce - logoMarbo Sport - sklep sportowy - orbitreki, hantle, sztangi, rowery treningowe - logo - e-commerceFrisco.pl - sklep spożywczy on-line - e-commerce FMCG - logoBee.pl - AleZielonySklep - sklep spożywczy on-line - FMCG - logo
Wycena

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić

Przekaż nam podstawowe informacje o Twoim biznesie, a na pewno skontaktujemy się, aby wspólnie omówić możliwości jego rozwoju.

Dziękujemy za kontakt! Odezwiemy się wkrótce :)
Ups! Nie udało się wysłać formularza - popraw dane i spróbuj ponownie.