Zespół

Za naszą skutecznością stoją ludzie

Jako zespół ekspertów gromadzimy doświadczenie z wielu dziedzin, które wnoszą synergię do naszych działań i pozwalają na osiąganie zakładanych efektów.

31
Klientów na rynkach PL, DE i FR
38
Projektów, które odniosły sukces
15
Członków zespołu
36M zł
Miesięcznie przeływa przez e-commerce naszych klientów
Nasza misja

Pracujemy na sukces naszych klientów

Skupiamy się na długofalowych strategiach, które już od pierwszego miesiąca współpracy przynoszą wymierne efekty i pozwalają dążyć do celu, jakim zazwyczaj jest konkretny poziom obrotu, przy założonej rentowności.

Skontaktuj się
Nasze wartości

Skuteczność wynika ze spójności

Jesteśmy zespołem, który dobrze rozumie potrzeby klientów — zarówno firm, które się do nas zgłaszają, jak również odbiorców ich produktów i usług. Wartości, którymi się kierujemy, pozwalają nam nie zbaczać ze ścieżki i dostarczać usługi na wysokim poziomie.

Wzrost

Realizujemy długofalowe strategie — nasi klienci pracują z nami wiele lat, ponieważ wzrost obrotu jest systematyczny i stabilny.

Indywidualne podejście do klienta

Dopasowujemy się do każdego biznesu indywidualnie — nie sprzedajemy zamkniętych pakietów, lecz starannie słuchamy potrzeb i oczekiwań.

Skuteczność

Lata doświadczeń pozwalają nam wdrażać strategie marketingowe do końca — tak, aby maksymalizować korzyści klientów.

Zgrany zespół

Nasz zespół jest różnorodny i nie zawsze się ze sobą zgadza, ale w praktyce jest to jego siłą, pozwalającą myśleć szerzej o problemach i znajdować niekiedy zaskakujące i innowacyjne rozwiązania.

nasz zespół

Poznaj nas

Natalia Sobieska

COO

Łukasz Rysiak

CTO & Co-Founder

Sukcesy naszych klientów

Nasz sukces jest mierzony wynikami naszych klientów

Tania Książka największą księgarnią internetową

Jedno z najbardziej znanych narzędzi SEO na polskim rynku — SENUTO — w raporcie za 2021 rok podsumowało widoczność polskich e-commerce w podziale na kategorie. Nasz klient przegonił takich potentatów jak Empik, Ravelo czy Gandalf.

Tylko dostaje 22M€ dofinansowania

Genialny polski startup z branży meblarskiej, pozwalający za pomocą prostego konfiguratora zamawiać meble dostosowane co do centymetra do Twoich potrzeb, jest naszym klientem od końca 2018 roku — jesteśmy z Was dumni i cieszymy się coraz lepszymi wynikami :)

Marbo-sport z kolejnymi rekordami sprzedaży

Lockdown nie był  łaskawy dla siłowni. Większość z nas wzięła sprawy we własne ręce, przenosząc się z treningami do swoich domów i garaży i tym samym sprawiając, że firma, którą obsługujemy już od 8 lat, bije kolejne rekordy sprzedaży.

Marbo Sport - sklep sportowy - orbitreki, hantle, sztangi, rowery treningowe - logo - e-commerce

Chcesz rozwinąć swój
e-commerce?

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się

Opisz swój cel sprzedażowy, a my wrócimy z konkretami.

Skontaktuj się

Zapytaj o audyt

Potrzebujesz audytu Twojego biznesu?

Audyt