Case Studies

Papier przyjmie wszystko, wyniki mówią prawdę

Wiele agencji na rynku obiecuje spektakularne efekty, ale gdy umowa jest już podpisana, wychodzi trochę inaczej... Nasi klienci wiedzą, za co płacą, i są z nami od lat. Ufają nam, bo dowozimy nie same obietnice, ale również skrupulatnie przemyślane strategie i estymacje.

Nie Tylko Firanki

Wystarczył rok aby zwiększyć obroty sklepu o 1150%

Skuteczna realizacja strategii marketingowej ustalonej na początku współpracy pozwoliła na osiągnięcie celów lepszych niż zakładane, przy utrzymaniu opłacalności kampanii reklamowych.

1150%
Wzrost przychodów
860%
wzrost ROAS
Bee.pl

Jak w 3 lata przeszliśmy od 0 do czołówki polskich supermarketów online

Szeroko zakrojona strategia oraz bliska i dynamiczna współpraca z zespołem klienta pozwoliła na szybkie osiągnięcie bardzo zadowalających rezultatów w wynikach organicznych. W 2,5 roku sklep bee.pl przegonił bezpośrednią konkurencję i jest jednym z największych supermarketów online goniąc takich gigantów jak Frisco czy Carrefour.

462%
Wzrost ruchu organicznego
4190%
Wzrost widoczności SEO
Marbo-Sport.pl

Sklep Sportowy polskiego producenta, którego wyniki stale utrzymują formę

Dzięki dużemu zaufaniu klienta i koncentracji na długofalowych celach możemy rok do roku poprawiać wyniki sprzedaży sklepu. Kompleksowa obsługa kanałów SEO, SEM i email marketing pozwala na zachowanie spójnej komunikacji marketingowej i szybsze reagowanie na zmiany.

109%
Wzrost współczynnika konwersji
153%
Bardziej kaloryczny ruch
Superpolisa.pl

SuperPolisa.pl - broker ubezpieczeń skutecznie konkurujący ze sprzedażą bezpośrednią

Bliska współpraca z klientem, skoncentrowana na rozbudowie treści strategia i dobra analityka pozwoliły na wypracowanie dużego wzrostu widoczności strony. Po roku od rozpoczęcia działań widoczność witryny wzrosła ponad 2,5-krotnie a średnia pozycja strony przesunęła się aż o 16 miejsc do góry.

170%
Wzrost widoczności organicznej
140%
Wzrost liczby fraz w TOP 10
nietylkofiranki.pl

150% więcej ruchu organicznego dzięki przemyślanej strategii SEO

Po dwóch latach owocnej pracy nad kampaniami Google Ads, klient powierzył nam również działania SEO. Po roku zwiększyliśmy liczbę sesji z ruchu organicznego o 150% oraz przychody z tego kanału o 50%.

+150%
Wzrost liczby sesji z ruchu organicznego
+504%
Wzrost widoczności SEO
digitalcultures.pl

Skuteczna promocja wydarzeń dla wymagających użytkowników - Digital Cultures

Dwie edycje kulturalnego festiwalu z wysoką frekwencją i dobrze dobraną publicznością - dzięki udanej współpracy instytucji kultury z zespołem Critical.

+150%
Wzrost liczby zarejestrowanych uczestników R/R
+382%
Wzrost skuteczności e-mail marketingu
Tania Książka

Jak przez 9 lat budowaliśmy największą księgarnię w polskim internecie

Stabilność jest podstawą długofalowych działań - zwłaszcza w konkurencyjnych branżach. Przez 9 lat dbaliśmy o to, aby rok do roku generować wzrosty widoczności i przychodu dla największej polskiej księgarni internetowej - TaniaKsiazka.pl

2 211%
Wzrost ruchu organicznego
2 180%
Wzrost przychodów z SEO
Opinie naszych klientów

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Skupiamy się na długofalowej współpracy, dlatego opinie naszych klientów mają jeszcze większe znaczenie. Latami wspieramy biznesy, które rosną razem z nami i odnoszą kolejne sukcesy.

Superpolisa.pl - ubezpieczenia online - e-commerce - lead generation - logo

“Współpracę z firmą Critical rozpoczęliśmy w połowie 2021 r. Od samego początku z pełną energią zaangażowali się w projekt rozwoju SEO/SEM naszej strony. Ich doświadczenie i szerokie wsparcie merytoryczne są na wysokim poziomie, a kontakt w sprawach nagłych jest zawsze bardzo sprawny. Jestem przekonany, że mogę polecić firmę Critical z pełną odpowiedzialnością jako rzetelnego i solidnego partnera.”

Tomasz Wójcik
Specjalista ds. Marketingu w SuperPolisa.pl
Marbo Sport - sklep sportowy - orbitreki, hantle, sztangi, rowery treningowe - logo - e-commerce

“Zespół Critical od ponad ośmiu lat obsługuje kanały SEO, SEM i e-mail marketing naszego sklepu co roku dowożąc świetne wyniki. Dzięki ich systematyczności, zaangażowaniu i partnerskiemu podejściu możemy z sukcesem rozwijać naszą markę w Polsce i za granicą.”

Michał Ulikowski
Marbo-Sport.pl -Właściciel
NieTylkoFiranki - sklep z firankami, ręcznikami itp. - e-commerce - Allegro - logo

“Z Critical.pl pracujemy od początku sklepu nietylkofiranki.pl. Zespół agencji uwierzył w nasze wyjątkowo ambitne plany i 2 lata później jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników notując kilkudziesięcioprocentowe wzrosty sprzedaży rok do roku w kanałach SEO i SEM.”

Anna Pałka
Szefowa e-commerce- NieTylkoFiranki.pl
Wycena

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić

Przekaż nam podstawowe informacje o Twoim biznesie, a na pewno skontaktujemy się, aby wspólnie omówić możliwości jego rozwoju.

Dziękujemy za kontakt! Odezwiemy się wkrótce :)
Ups! Nie udało się wysłać formularza - popraw dane i spróbuj ponownie.