Marketing

Junior Marketing Specialist

Interesuje Cię marketing internetowy? Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi, masz otwarty i kreatywny umysł ale potrafisz też zbierać i analizować dane? Dołącz do nas jako Junior Marketing Specialist i poznaj tajniki pracy w agencji marketingowej.

zdalnie
Full Time

O stanowisku

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z blogerami współpracującymi z firmą
  • koordynacja przekazywania produktów do testów i monitorowanie publikacji artykułów/testów
  • wyszukiwanie serwisów i portali pod kątem możliwości publikacji artykułów
  • publikacja artykułów sponsorowanych
  • analiza działań klientów w internecie (Brand24)
  • wsparcie działu SEO w bieżących zadaniach

Wymagania:

  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji interpersonalnych
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • nastawienie na zadaniowy tryb pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, samodyscyplina
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie z dziedziny SEO
  • mile widziani studenci/tki kierunków socjologia, media i komunikacja, psychologia, dziennikarstwo, marketing, komunikacja społeczna, zarządzanie
  • znajomość nowoczesnych technologii informatycznych, zdolność szybkiego uczenia się i wykorzystywania nowych narzędzi informatycznyc

Oferujemy:

  • pracę zdalną
  • pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów i pasjonatów
  • wsparcie w rozwoju
  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość stałego pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń
  • wynagrodzenie uzależnione od od doświadczenia i umiejętności